Marka Değeri

Stratejik önemi olan, içerisinde modern üretim anlayışı barındıran projelere sürekli geliştirdiğimiz hizmet anlayışı

Yılların getirdiği deneyimle beklentiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda projeler üreten Tunay Yapı olarak bizler geleceğe değer katacak projelere imza atıyoruz. “Ekonomik, yenilikçi çözümlerle memnuniyet derecesi yüksek müşteriler” düşüncesiyle çıktığımız hizmet yolunda yaşamlara ve beklentilere dokunan projeler ortaya çıkarıyoruz. Standartları yukarıya taşıyan projelerimizin her birinde; özveriyle, güven veren, şeffaf bir şirket çatısı altında çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Yatırım
Danışmanlığı:

İhtiyacınız olanı size sunuyor, kişiye özel yaptığımız gayrimenkul değerlendirmesiyle yatırım hayalleriniz kazançlı gerçeklere dönüşüyor.

Geleceğe
Yatırım:

Yatırım değeri yüksek, gün geçtikce değerine sürekli değer katan projelerimizde hayatınıza ince dokunuşlar yapıyoruz.

Kaliteli
Yaşam:

Standartları yükselten projelerimizde kullandığımız dünya markalarıyla yaşam alışkanlıklarınızı yukarı taşıyoruz.

İş
Geliştirme:

Her projemizde kendimizi geliştiriyor, yaşama dair ince dokunuşlarımızı beklentiler dahilinde ilerletiyoruz.

Tecrübe Dolu Geçmiş

Standartları yükselten kaliteli projelerimizle insana, doğaya ve geleceğe yatırım yapıyoruz. Geçmişimizden aldığımız hizmet bayrağını üzerine yeni değerler ekleyerek geleceğe aktarıyoruz.

Güven Veren Projeler

İmzamızı attığımız her projede güven kelimesinin yanına adımızı bir kez daha kazıyoruz. Beklentileri ve ihtiyaçları eksiksiz olarak gideren bizler, her zaman müşterilerimizin güveninden ilham alıyoruz.

Aile Sıcaklığı

İster yatırım ister yaşamak için alın, Tunay Yapı’nın imzası olan tüm projelerin içine girdiğinizde göreceğiniz ilk şey güne konforla ve huzurla uyanacağınız yaşam alanları olacak.