Biz Kimiz ?

1991 yılında Zeytinburnu’nda kurulan firmamız, şirket merkezini 1996 yılında Bahçeköy’e taşıyarak Sarıyer ve Zekeriyaköy Bölgesi’ne odaklanmıştır. 2000 yılında Bahçeköy’de 48 dubleks daireden oluşan bir site yapımı ile başlayan hizmet hayatımız, daha sonra birçok projenin başarı ile tamamlanmasıyla devam etmiştir. Tunay Yapı; kişiye özel lüks villa yapımından büyük çaplı taahhüt işlerine, kat karşılığı konut yapımından kooperatif usulü proje üretimine kadar birçok inşaat alanında hizmet vermekte olup, internet sitesinde yayınlanan onlarca referansı titizlikle tamamlamıştır. Markamız 2005 yılında müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda gayrimenkul alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Bölgemizin her gün artan cazibesini dostlarına faydalandırmak için yola çıkan firmamız daha sonra profesyonel bir kimliğe bürünerek yoluna devam etmiştir. Ayrıca şirketimiz 2007 yılı itibariyle Avrupa ülkeleri ve Kazakistan’da emlak ve inşaat yapımına başlayarak tecrübe ve deneyimini uluslararası boyuta taşımıştır.

Gayrimenkul sektöründe az rastlanan güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden yoluna devam eden şirketimiz, kısa zamanda bölgenin en iyi emlak kuruluşlarından olmuş, müşteri odaklılığıyla, ilkeli çalışmasıyla, etkin iletişimiyle, geniş portföyüyle, gayrimenkul geliştirme plan değişikliği ve tashihi ile sorumluluk sahibi uzman ve dinamik ekibiyle geniş kapsamda hizmet verir hale gelmiştir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını dostluk ve sadakatimizle birlikte gideren firmamız, pozitif enerjisiyle, yenilikçi düşünceleriyle ve güven ortamıyla çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir. Zekeriköy’ün girişinde yeni merkezimizde sizleri de ağırlamaktan ve bir Türk Kahvesi ikram etmekten onur duyarız.

Tecrübe Dolu Geçmiş

Standartları yükselten kaliteli projelerimizle insana, doğaya ve geleceğe yatırım yapıyoruz. Geçmişimizden aldığımız hizmet bayrağını üzerine yeni değerler ekleyerek geleceğe aktarıyoruz.

Güven Veren Projeler

İmzamızı attığımız her projede güven kelimesinin yanına adımızı bir kez daha kazıyoruz. Beklentileri ve ihtiyaçları eksiksiz olarak gideren bizler, her zaman müşterilerimizin güveninden ilham alıyoruz.

Aile Sıcaklığı

İster yatırım ister yaşamak için alın, Tunay Yapı’nın imzası olan tüm projelerin içine girdiğinizde göreceğiniz ilk şey güne konforla ve huzurla uyanacağınız yaşam alanları olacak.